İLETİŞİME GEÇİN

BLOG

Akkent Evden Eve Taşımacılık

Akkent Evden Eve Taşımacılık

Akkent mahallesi Gaziantep Şahinbey merkez ilçesi karataş bölgesinde yer alan yeni bir yerleşim yeridir. Akkent mahallesi yerleşim yeri olarak çok hızlı bir büyüme gösterdi. Gaziantep evden eve taşımacılık işimizi en fazla yaptığımız bölgedir.

Akkent Posta Kodu: 27470

Akkent Mahallesinde Kamu Binaları

Akkent mahallesinde yer alan en önemli kamu binası İbni Sina İhtisas Şehir Hastanesidir. Hastane Akkent gibi yeni yapılmıştır.

Evlerin Durumu

Akkent mahallesindeki evler çok katlı apartıman tipi yapılardır. Evlerin metre kare olarak yerleşimleri geniştir. Akkentde en çok raslanan ev yapısı kat bahçeli denen evlerdir.

Hayatkent evden eve taşımacılık olarak kat bahçeli evlerin durumunu beğendik. Bu evlere evden eve taşımacılık yapmak kolay ve sorunsuz olmaktadır. Sokakların geniş olması, evlerin konumlarının planlı olması evden eve taşımacılık işini kolaylaştırmaktadır.

Akkent evden eve taşımacılık yaptığımız konutların çoğunluğu 2+1 ve 3+1 olarak tabir edilen evlerdir. Evlerin içi geniş tutulduğundan dolayı diğer mahallelerdeki evlere gör daha çok eşya taşımak durumunda kalıyoruz.

Akkent evden eve taşımacılık için birinci kattan onbeşinci kata kadar asansörlü evden eve taşımacılık yapıyoruz. Akkent mahallesinde onbeş kattan daha yüksek bina yoktur. Evler genellikle yedi veya sekiz kat seviyesinde dir.

Akkent mahallesinde yaşam

Başka bir şehirden Gaziantep’e gelip yaşayacaksanız taşınma yeri olarak Akkent mahallesindeki evleri tavsiye ederiz. Akkent mahallesi Gaziantep’in en yüksek konumunda olan havalı bir mekandır. Etrafı çevre yoları ile sarılmıştır, Tramvay ve otobüs gibi ulaşım araçları mevcuttur.

Akkent mahallesinde şimdiye kadar şehirlerarası evden eve taşımacılık işini hep ev getirerek yaptık. Akkent mahallesinde başka bir yere ev taşıdığımız pek nadir olmuştur.

 

Akkent evden eve taşımacılık Gaziantep

Akkent evden eve taşımacılık Gaziantep

Akkent evden eve taşımacılık Gaziantep